Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Operator produkcji/montażu

  • Kraj: Polska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: ŚWIDNICA
  • Kod pocztowy: 58-100
  • Ulica: PRZEMYSŁOWA 41
  • Lista: 20 lipca 2015 07:37
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Wymagania

• wykształcenie minimum zawodowe, • zdolności manualne, • mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, • umiejętność pracy w zespole, • dokładność, sumienność i wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy

• zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Nifco, • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego, • dodatek nocny, • premia frekwencyjna, • ubezpieczenie grupowe, • zwrot kosztów dojazdów, • prywatna opieka medyczna. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na kontakt rekrutacja@pl.nifco.com. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).

Opis

JAPOŃSKA FIRMA FORMOWANIA WTRYSKOWEGO TWORZYW SZTUCZNYCH DZIAŁAJĄCA GLOBALNIE
poszukuje do fabryki w Świdnicy kandydatów do pracy na stanowisku:

OPERATOR PRODUKCJI

Obowiązki:

• montaż podzespołów z tworzyw sztucznych, zgodnie ze standardami i wymaganiami jakości,
• bieżące przezbrajanie stanowiska pracy w celu zapewnienia ciągłości procesu montażu,
• oznakowywanie i pakowanie produktów według obowiązujących instrukcji,
• działalność kazein w zakresie pracy,
• gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy z 12-godzinną normą dobową, w organizacji czterobrygadowej.

ID Ogłoszenia: 57755ac9ddc0a973

543 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: nifco.poland

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez nifco.poland »