Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Praca w domu dla UCZNIÓW/STUDENTÓW 20 pln netto za godzinę

  • Lista: 10 czerwca 2014 15:45
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Wiodąca firma konsultingowa zajmująca się badaniami rynkowymi poszukuje osób do wypełniania ankiet i testowania produktów.

Jesteś osobą, która chce pracować, ale posiada ograniczony czas? Aplikuj do naszej firmy i przekonaj się, że to nie jest przeszkoda.

Pracę wykonujesz w domu, w wyznaczonym przez siebie czasie.

Zadania:
* ocena produktów
* wypełnianie ankiet on-line

Nie musisz wychodzić z domu, wystarczy dostęp do internetu, skończone 18 lat i chęci do pracy.

Nasze oczekiwania:
* ukończone 18 lat ( warunek konieczny)
* łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
* dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność

Gwarantujemy:
* konkurencyjne stawki (20zł/h)
* pracę w zaciszu domowym
* elastyczny grafik-sam decydujesz kiedy chcesz pracować
* dogodne warunki współpracy w oparciu o umowę o dzieło
* pakiet szkoleń

Dlaczego warto u Nas pracować?
* pracę wykonujesz w domu
* ankiety możesz wypełniać wraz ze znajomymi
* oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
* ankiety różnią się od siebie
* przeszkolimy Cię do pracy w ramach każdego z projektów
* dla aktywnych pracowników bezpłatne ubezpieczenia
* warunki współpracy są elastyczne i przyjacielskie
* nie musisz mieć doświadczenia, gwarantujemy przygotowanie do pracy

Prosimy o załączenie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

ID Ogłoszenia: 43254e46dc7a3fc5

Brak Tagów

323 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: wojtas
  • Użytkownik od: 31 stycznia 2012

Inne ogłoszenia użytkownika: wojtas

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez wojtas »