Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

 

Sprzedaż róż

  • Lista: 26 sierpnia 2013 11:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sprzedaż róż

Opis

Poszukujemy młodych ludzi – w tym studentów i uczniów – do ulicznej sprzedaży róż w najbardziej reprezentatywnych i popularnych punktach Wrocławia. Sprzedaż odbywać się będzie także w ogródkach piwnych i restauracjach okalających Wrocławski Rynek.

Powinieneś cechować się uprzejmością, pewnością siebie, umiejętnością podtrzymania kontaktu z potencjalnym klientem, ale przede wszystkim – co mam nadzieje przyjdzie Ci łatwo – dużo się uśmiechać ;). Ze swojej strony zapewniamy miłą atmosferę pracy oraz duże zarobki, uzależnione od Twojego zaangażowania w pracę (bonus od każdej sprzedanej róży).

Do złożenia aplikacji wymagane jest przesłanie podstawowych danych: Imię, Nazwisko, numer komórkowy wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny – dlaczego uważasz, że to Ty jesteś najlepszym kandydatem/kandydatką na to stanowisko (weź pod uwagę doświadczenie, Twoje cechy osobowości – wszystko co stawia Cię w dobrym świetle). List motywacyjny nie jest koniecznością, ale dużą zaletą w procesie wyboru pracownika.

Aplikacje proszę wysyłać na adres: merllok @ wp.pl

Stawka: 3 zł od każdej sprzedanej róży
Przy sprzedaży tylko 1 róży w 10 minut twoja stawka to aż 18 zł/godzinę!

Zapraszam do składania aplikacji.

ID Ogłoszenia: 836521b42a3ce0d3

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: Cobra
  • Użytkownik od: 28 marca 2012

Inne ogłoszenia użytkownika: Cobra

Najnowsze pozycje wystawione przez Cobra »